Laipni lūdzām Mārupes sēklas internetveikalā!

user logo
user Pieslēgties
 

LALSTIM OSMO - pretsalnu līdzeklis 60g 1gab

Kods:7640182120696

Mērvieniba:gab.

cena 6.20€/gab

Lalstim Osmo (agrākais nosaukums - Greenstim)

Bioloģisks (satur glicīna betaīnu (97%), kas iegūts no cukurbietēm).

 - PASARGĀ AUGUS NO SALNĀM - augļu kokus, ogulājus, dekoratīvās kultūras apsmidzina pirms to ziedēšanas, kartupeļus - kad virs zemes parādās asni. Lalstim Osmo lieto 24 stundas pirms prognozētā sala apsmidzinot lapas, ziedus, pumpurus. Pēc apsmidzināšanas iedarbība ilgst līdz pat trīs nedēļām.

- SAMAZINA MAINĪGAS TEMPERATŪRAS IETEKMI - laika peridodā, kad naktis ir vēsas, bet dienas temperatūras salīdzinoši augstas, augiem augšana var samazināties, būt lēnāka, jo izteikti mainīga diennakts temperatūra rada stresu. Apsmidzinot ar Lalstim Osmo, augi daudz labāk iztur šīs mainīgās temperatūras, un turpina augt.

 - UZLABO KALCIJA UZŅEMŠANU - Lalstim Osmo uzlabo kalcija apriti augā, samazinot kalcija trūkuma pazīmes – iedegusī lapa, augļu plaisāšana, melnā puve tomātiem utt. Tas sevišķi svarīgi karstā laikā, kad kalcija uzņemšana ir apgrūtināta. Lalstim Osmo ieteicams lietot kopā ar Omex Calmax 50ml/10L ūdens. Tas arī samazinās pelēko puvi. 

- MAZINA AUGĻU PLAISĀŠANU UN UZLABO AUGĻU, OGU UZGLABĀŠANOS - smidzina vainagā vai lapojumu apmēram 4 nedēļas pirms ražas vākšanas. Lietojot Lalstim Osmo siltumnīcās un uz lauka, uzlabojas arī ogu, augļu un dārzeņu garšas īpašības, īpaši audzējot tos nesezonā un mākslīgajos substrātos!

DEVA: apsmidzinot ar 60 g Lalstim Osmo uz 10 L ūdens

LIETOŠANAS LAIKS: 24h pirms salnām, pirms citu nelabvēlīgu apstākļu iestāšanās

IETEICAMS LIETOT KOPĀ: 

ar virsmaktīvo vielu (Bona Gold), lai uzlabotu Lalstim Osmo pārklājumu un iedarbības ātrumu;

ar Lalstop G45, tādējādi pastiprinot šī preparāta efektivitāti pret pelēko puvi;

ar lapu mēslojumiem;

ar fungicīdiem;

ar insekticīdiem.

 Nejaukt kopā ar herbicīdiem vai varu saturošiem lapu mēslojumiem!