Laipni lūdzām Mārupes sēklas internetveikalā!

user logo
user Pieslēgties
 

D/g un v/g pļavas puķu maisījums 0.5kg/100m2

Kods:5903837373345

Ražotājs:W.Legutko

Mērvieniba:gab.

cena 34.45 24.45€/gab

Dažāda augstuma augi (25cm-120cm) ar dažādu ziedēšanas laiku priecēs visu vasaru dārza dobē vai parkos. Ziedi piesaistīs bites un tauriņus. Augsnes pieticīgi augi, labi augs daļēji noēnotā vai saulainā vietā.Ziedu dekorivitāte priecēs no maija līdz oktobrim, jo augi ziedēs dažādos laikos. Sēklas sēj iepriekš sagatavotā augsnē agri pavasarī līdz pat maija beigām. Ja pļavu rudenī pļaujat - jāatstāj nopļauto zemē. Pēc dažām dienām, kad nopļautais izkaltis, to var novākt, iepriekš augus sapurinot un izkratot no viņiem sēklas uz augsnes.

Sastāvā: rudzupuķes, vītolu vējmietiņi, pelašķis parastais, magones pildītās, kliņģerītes ārstnieciskās, dzeltenās ilzītes, mārpuķītes , kumelītes parastās, sarkanās skābenes, pļavas margrietiņas.

Nedrīkst sēt tieši esošajos zālienos!

 Augsnes sagatavošana: Iepriekš izvēlēto vietu jāuzrok.Notīra no akmeņiem, gružiem un izravē nezāles. Nolīdzina zemi ar grābekli. Šādi pagatavotāaugsnē var sēt ieprieks rūpīgi samaisīto maisījumu. Ar grābekli viegli iemaisa sēklas. Var izmantot rullīti, lai sēklas piespiestu augsnei. tad iesēto maisījumu rūpīgi aplaista.