Laipni lūdzām Mārupes sēklas internetveikalā!

user logo
user Pieslēgties
 

Mēslojums Biofalga - jūras aļģu ekstrakts 5grami

Kods:4751016950037

Mērvieniba:gab.

cena 2.50€/gab

Biofalga ir šķīstošs jūras aļģu ekstrakta apstrādāts organominerālais mēslojums profesionālai izmantošanai sakņu dārzos, dēstu audzētavās un organiskajā lauksaimniecībā.

Iedarbība:

    Biofalgas šķīstošais pulveris sekmē līdzsvarotu stādu (puķu), jo īpaši rožu augšanu
    palielina imunitāti un pretestības spēju
    uzlabo puķu un stādu kvalitāti un uzlabo augšanas ātrumu

Stimulētā augu imūnsistēma palīdz izturēt vides spriedzi, slimību un kaitēkļu uzbrukumu. Uzlabojas dīgtspēja, palielinās sakņu masa un hlorofila līmenis. Ievērojami paildzināts ziedu, augļu un dārzeņu uzglabāšanas laiks. Stimulē augsnes mikroorganismu aktivitāti, uzlabo augsnes ūdens aizturēšanas spēju. Palīdz katjoniem iekļūt augos un vieglāk tajos uzsūkties. Tas labvēlīgi iedarbojas uz augiem, palīdzot efektīvāk izmantot ķīmiskos mēslojumus. Biofalga ir netoksisks un videi draudzīgs

LIETOŠANA

1. Lapu apsmidzināšana: atšķaidījuma proporcija ir 1 g Biofalga uz 2 līdz 4 litri ūdeni. Smidzināt 3-4 reizes, ik pēc 20 dienu starplaikiem augšanas sezonas laikā. Izsmidziniet agri no rīta vai vēlu vakarā, izvairoties no smidzināšanas lietus laikā, stipra vēja vai galēju temperatūru apstākļos.

2. Mēslošana: atšķaidījuma proporcija ir 1 g Biofalga uz 3 līdz 5 litri ūdeni ar laistīšanu, 2 – 3 reizes augšanas sezonas laikā. Piezīme: vislabāk piemērots mehāniskai laistīšanas sistēmai kā, piemēram, laistīšanai ar izsmidzināšanu. Plūsmas laistīšanas iznākums var būt nevienmērīgs pārklājums, un rezultātā var būt zema efektivitāte.

3. Sēklu sakņu apstrāde: atšķaidījuma proporcija ir 1 g Biofalga uz 2,5 līdz 3 litri ūdeni. Mērcēšanas laiks mainās no 8 līdz 12 stundām atbilstoši sēklu mizas biezumam, sēklu higroskopiskajai spējai un apkārtējai temperatūrai. Piemērotā temperatūra sēklu mērcēšanai ir apmēram 20 grādos C. Šādu apstrādes šķīdumu var izmantot arī tieši uz sēklu dobes, kā arī uz saknēm un spraudeņiem pirms pārstādīšanas. BIOFALGA šķīdumu jāgatavo daudzumā, kuru var izmantot 1-2 mēslošanas reizēs. Šķīdumu jāglabā ne vairāk par 1-3 dienām aizvērtā tarā.

SADERĪBA:

Biofalga ir saderīgs ar augu aizsardzības produktiem un mēslojumiem.

UZGLABĀŠANA:

Biofalga visu laiku jāuzglabā hermetizētā (gaisa necaurlaidīgā) tarā, lai saglabātos tā higroskopiskās īpašības, tas jāsargā no tiešas saules gaismas un, vēlams, jātur sausā un vēsā vietā.