Sākums » Agrotīkls, mēslojumi, lopbarības bietes, maurzālīte uc.Mēslojums lēnas iedarbības NovaTec® N-Max 24-5-5(+2+TE) 5 kg

Mēslojums lēnas iedarbības NovaTec® N-Max 24-5-5(+2+TE) 5 kg

Mēslojums  NovaTec® N-Max 24-5-5(+2+TE)ir NPK ir granulēti minerālmēsli, ar augstu slāpekļa saturu, kas papildus satur arī magniju, sēru, boru, dzelzi, cinku un nitrifikācijas inhibitoru (DMPP).

NovaTec®  formula veidota tā, ka to var lietot gandrīz visām dārzā esošajām kultūrām, gan dārzeņiem, gan augļukokiem, gan skābu vidi mīlošiem augiem - krūmmellenēm, hortenzijām, rododendriem, gan skujkokiem. Novatec Classic var izmantot gan pamatmēslošanā, gan  augu papildmēslošanā.

N-Max formula ar augstu slāpekļa saturu īpaši piemērota mauriņam, zālājiem, zālieniem, īpaši to pirmajos augšanas gados, veselīga zelmeņa izveidošanai. Pievienotais nitrifikācijas inhibitors samazina slāpekļa izskalošanos no augsnes, magnijs un sērs piedod zālaugiem izteiktu zaļu krāsu. 

Nitrifikācijas inhibitors.

Mēslojumam pievienota speciāla viela, kas palēnina slāpekļa izšķīšanu, kā rezultātā tas mazāk izskalojas un mazāk 'aiziet' gaisā, augi optimāli izmanto slāpekli, tie ir zaļi un veselīgi. Šāda veida mēslojumu var iestrādāt agrāk un nebaitīties par slāpekļa lielajiem zudumiem. Nitrifikācijas inhibitors strādā 4-10 nedēļas, atkarībā no augsnes, klimatiskajiem un laika apstākļiem.

Mēslojuma granulas 2-4mm, violetā krāsā.

Piemērots visu hlora jūtīgu kultūru mēslošanai.   Ļoti plaši lietots dārzkopībā un mauriņa mēslošanai. Lieto 1 līdz 3 reizes sezonā no marta līdz septembrim, ņemot vērā kultūraugu prasības un barības elementu saturu augsnē.

Mēslojumam pievienotais nitrifikācijas inhibitors, strādā tieši tāpat kā iepriekš aprakstītajam NovaTec classic mēslojumam. Mēslojumā esošo slāpekli augi var izmatot pakāpeniski, tādejādi tiek samazināti slāpekļa zudumi. Nitrifikācijas inhibitors strādā 4-10 nedēļas, atkarībā no augsnes un klimatiskajiem apstākļiem. Tas ir ekonomisks un dabai draudzīgs!

Lietošanas devas: Dārzeņiem (atklātā laukā) - 30-60g/m2; Dārzeņiem (siltumnīcā) - 30-60g/m2; Ogulājiem - 20-30g/m2; Augļukokiem - 20.30g/m2; Vīnogulājiem - 20-50g/m2; Apzaļumošanas augiem - 6-20g/m2.

Ražotājs: Compo Expert GmbH, Vācija

Iepakojumā: 5 kg
Vienības cena: € 14.90
Noliktavā: 8
Preču piegāde: 2-4 darba dienas
Pievienot grozam: