Sākums » Agrotīkls, mēslojumi, lopbarības bietes, maurzālīte uc.Keramzīta drenāža 2litri (istabas puķēm un balkonkastēm)

Keramzīta drenāža 2litri (istabas puķēm un balkonkastēm)

SASTĀVS

Mālaino un smilšu mālaino sugu granulas.

Frakcijas izmērs 10 - 20mm
Uzglabāt sausās, vēdināmās telpās
Garantēts glabāšanas termiņš: neierobežots
Derīguma termiņš: neierobežots
Glabašanas temperatūra: bez ierobežojumiem

Tilpums: 1 L / 1.5 L / 2 L

APRAKSTS

Inerts substrāts - apdedzināts māls ar izteikti poraino struktūru, paredzēts kā piedeva puķu augsnei. Keramzīta drenāža tiek izmantota aizsargkārtas veidošanai augsnes nosegšanai puķpodā, puķpodu un balkona kastu drenāžai un augsnes irdenuma uzlabošanai, ko pievieno parastai puķu augsnei. Keramzīts palīdz augiem parvarēt sausumu un optimizē mitruma apmaiņas procesu. Keramzīta drenāžu var lietot ka ventilācijas piedevu māla augsnēm, jo tā atļauj augiem saņemt vairāk skābekļa.

LIETOŠANA

Ieberiet puķpoda, balkona kastes vai puķu kastes apakšā 2-3 cm biezu keramzīta slāni un pēc tam piepildiet kasti ar augsni. Keramzīts puķpoda apakšā veido efektīvu drenāžas slāni, kas neļauj podā sakrāties liekam mitrumam. Lai keramzīts nesajauktos ar augsni, to var pārklāt ar smalka tīkla vai plāna auduma gabalu. Keramzītu var arī izmantot, lai nosegtu augsnes virskārtu puķpodā. Keramzīta aizsargkārta palīdz saglabāt tīrību un neļauj augsnes virskārtai pārvērsties dubļos vai sakalst. Keramzīta aizsargkārta jo īpaši piemērota lieliem, no apakšas laistāmiem podiem. Tā palīdz saglabāt podā vienmērīgu mitruma režīmu – ūdens labāk uzsūcas no ūdens trauka līdz augsnes virsējiem slāņiem. Pēc 5-6 gadiem atrašanas zemē keramzīts pakāpeniski sabruk un pārvēršas augsnē, tāpēc pēc laika drenāža ir janomaina.

EFEKTS

Nodrošina gaisa un mitruma apmaiņu, novērš augsnes saskābšanu, izslēdz sūnu un pelējuma rāšanos.

Iepakojumā: 2litri
Vienības cena: € 1.80
Noliktavā: 14
Preču piegāde: 2-4 darba dienas
Pievienot grozam: