Sākums » Agrotīkls, mēslojumi, lopbarības bietes, maurzālīte uc.ECOGEL līdzeklis pret prusakiem, ēsmas stacijas (6 gab.)

ECOGEL līdzeklis pret prusakiem, ēsmas stacijas (6 gab.)

Ecogel ēsmas stacijas pret prusakniem, 6 gab.

Pierādīti efektīvs līdzeklis pret pieaugušiem virtuves prusakiem, melnajiem prusakiem, Amerikas prusakiem un jebkurām to attīstības stadijām. Piemērots prusaku kontrolei sadzīves apstākļos, izmantošanai visu tipu sabiedriskajās un rūpnieciskajās ēkās, transporta līdzekļos, viesmīlības nozarē. Ēsmas staciju lietošana ir visērtākais un visefektīvākais veids kā atrisināt „prusaku problēmu”. Tajā esošā želeja satur pārtikas vielas, kas prusakiem ir ļoti pievilcīgas un veicina ēsmas apēšanu. Saindējušies prusaki nenobeidzas uzreiz, pārnes aktīvo vielu uz ligzdu un ēsmas ietekme izplatās visā kolonijā, daudzkāršojot produkta iznīcinošo spēku. Kolonija tiks iznicināta 1 - 2 nedēļu laikā.

Aktīvā viela: Imidakloprīds 21,5 g/kg (2,15 masas %)

Lietošanas instrukcija:

Izvietot ēsmas stacijas visās vietās, kur ir redzēti prusaki. Nelielas invāzijas gadījumā izmantot 2 stacijas uz vienu istabu. Ja invāzija ir nopietna, izmantot 4 stacijas uz vienu istabu. Parasti vienreizēja lietošana ir efektīva uz trīs mēnešiem. Ja ēsma ir apēsta, staciju aizvietot ar jaunu.

1. Vispirms ēsmas staciju atvērt, ar pirkstiem noplēšot tās galu pa iegriezto līniju.

2. Tad staciju aktivizēt, ar pirkstiem vertikālā virzienā pilnībā saspiežot tās kapsulu, līdz želeja izdalās stacijas vidējā nodalījumā.

3. Ēsmas staciju novietot izvēlētajā vietā.

Produktu lieto, izvietojot ēsmas stacijas sekojošās, iespējamās prusaku apdzīvotās vietās:

- tumšas un mitras vietas (zem izlietnes, aiz tualetes poda, gar kanalizācijas caurulēm),
- siltas vietas (aiz motoriem, ledusskapjiem, veļas un / vai trauku mazgājamām mašīnām),
- vietas ar pārtikas produktu vai organisko vielu atliekām (zem un aiz bufetēm, blakus atkritumu spainim, pieliekamajos, pagrabos, pagalmos).

Ja iespējams, ēsmas stacijas neizvietot tiešā saulē un pasargāt no lietus.

Iepakojumā: 6 gab. 2,5 g katrā

Ražotājs: MYLVA

Iepakojumā: 1 iepakojums
Vienības cena: € 4.90
Noliktavā: Ir
Pievienot grozam: